20% попуст на течна пудра Jelly од козметиката АURA за природна мат и блескава кожа во вредност од 500 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

101 ден.

 • ТЦ Буњаковец бул. Партизански одреди бр.кат 1-1 локал 14

  Одведи ме таму

  078676654

 • Никола Кљусев 3, Скопје

  Одведи ме таму

  02 313 3338

 • ТЦ. Бисер, бул.Јане Сандански 82 лок.96

  Одведи ме таму

  078321307

 • Маршал Тито, Kуманово

  Одведи ме таму

  077738480

 • Маршал Тито, Тетово,

  Одведи ме таму

  078321837

Добивате

Течна пудра Jelly од козметиката AURA за природна мат и блескава кожа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од просториите на парфимерии Шатци на одбраната локација

Опис

Поради својата ГЕЛ текстура,оваа течна пудра претставува револуционерен новитет во козметиката на овие простори!

Нежен и изразено хидратантен производ кој:

 • се нанесува како крема за лице;
 • совршено се вклопува со кожата на лицето;
 • создава лесен гел слој на лицето;
 • ја изедначува бојата на тенот,а воедно кожата ја прави мат и блескава.

Има средна покривна моќ и е совршена за сите типови на кожа.Посебно е корисна за сува и комбинирана кожа.

Се нанесува со четка за течна пудра или 3D апликатор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.