41% попуст на teenage третман на лице во Салон за убавина Sensy Care во вредност од 1500 ден. по цена од 890 ден.

Цена

890 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

41%

Заштеда

610 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • бул Трета Македонска Бригада бр 70-3/4/7, Скопје

  Одведи ме таму

  071 304 440; 070 311 194

  [email protected]

Добивате

Teenage третман на лице во времетраење од 50 минути.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2023 до 18.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Teenage третман е третман наменет за млади, кој делува антибактериски и смирувачки на појава на типични знаци на нечиста кожа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.