20% Комода Метро во боја по избор (медијапан)

12000 ден.

9600 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Комода Метро изработенa од медијапан

Димензии:

 • 170x55x40 см 

Достапни бои по избор:

Оквир изработен од медијапан:

 • Оквир: RAL Бела 9003 
 • Оквир: RAL Тиркизна 5018 
 • Оквир: RAL Сива 7016 
 • Оквир: RAL Крем 1001 
 • Оквир: RAL Црна 9005
 • Оквир: RAL Зелена 6001 

Вратички изработени од медијапан:

 • Вратички: RAL Бела 9003 
 • Вратички: RAL Тиркизна 5018 
 • Вратички: RAL Сива 7016 
 • Вратички: RAL Крем 1001 
 • Вратички: RAL Црна 9005 
 • Вратички: RAL Зелена 6001 

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, ве молиме контактирајте ја компанијата за утврдување на комбинацијата на бои

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи
 • Откако ќе го купите производот потребно е да се јавите во компанијата за информации за достава на број: 02 3165 518
 • Време потребно за достава на прозводи на лагер: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава на прозводи по нарачка е 1 месец по процесирање на нарачката
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Технокоп е македонски бренд кој повеќе од 20 години успешно ја води својата приказна уредувајќи домови за сечиј вкус. Компанијата е специјализирана за проектирање, опремување и уредување на простории со различни намени. Водејќи се од мотото „КАКО ЗА СВОЈА КУЌА“ Технокоп постојано се стреми кон производство на квалитетен и убаво дизајниран мебел, удобен и достапен за секој дом.

Почитувајќи ги желбите и барањата на клиентите, во производство се користат само висококвалитетни и проверени материјали за производство на мебел набавени од реномирани светски производители, што претставуваше и основа за добивање на ИСО сертификатот.

Изберете си мебел по мерка и уживајте во удобноста на домот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.