Се за домаќинството! Купон од 59 денари со кој добивате до 50% попуст на сите производи во Технополис + бесплатна достава низ цела Македонија за нарачка над 2000 ден. од брендовите Bohemia, Luminarc, Zeller, Muhler, Rona, Judge и многу други

Купени: 56

 • Партизанска 1 бр. 66А (Лептокарија)

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

 • Технополис ГТЦ (до Кам Маркет)

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

 • Јане Сандански бр. 109 А

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

 • Партизански одреди бр. 155 А1 и А2 (Порта Влае)

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

Добивате

Купон од 59 денари со кој добивате:

 • 50% на сетови за јадење Saturnia
 • 30% на сите чаши Borgonovo
 • 20% на сите производи од брендовите Bohemia, Luminarc, Zeller, Muhler, Solingen, Rona, Judge, Luigi Ferrero, Berlinger Haus, Tescoma, Blauman

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за сметка до 1500 денари, за сметка над таа сума потребно е да купите два купони.
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Технополис
 • Понудата важи и за онлајн купување 
 • Доколку купувате онлајн потребно е да го испратите посакуваниот производ, купон кодот и пин кодот на фејсбук чатот на https://tehnopolis.mk/ (во долниот десен агол)
 • За online нарачките плаќањето се врши при доставата на производите
 • Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари низ цела Македонија
 • За достава на нарачка до 2000 денари се доплаќа 150 денари
 • Понудата не важи за Технополис во Охрид

Опис

Се за вашето домаќинство на едно место!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.