52% попуст на шише од Технополис во вредност од 249 ден. по цена од 120 ден.

Цена

120 ден.

Вредност

249 ден.

Попуст

52%

Заштеда

129 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Партизанска 1 бр. 66А (Лептокарија)

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

 • Технополис ГТЦ (до Кам Маркет)

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

 • Јане Сандански бр. 109 А

  Одведи ме таму

  +389 2 305 52 52

  info@mercado.mk

Добивате

Шише со следните карактеристики: 

 • Количина: 500 ml.
 • Висина: 22cm
 • Ширина: 6cm
 • Метално капаче
 • Материјал: стакло/ метал

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2021 до 15.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Продуктот може да го подигнете на една од трите локации на компанијата со прикажување на купонот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.