39 ја следат оваа компанија


- 12%

Телефон и пијано Play Go 2 во 1 – играчка

1200 ден.

1059 ден.

Шифра:

200000000764
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

2 во 1 телефон-пијано со светла, копчиња и разни звуци со кој лесно ќе го привлечете вниманието на бебето. Играчката вклучува практична рачка за носење. Помага во развивање на говорот на децата. Едната страна е телефон, има 12 копчиња.

 • Потребни се 3х АА батерии.
 • Препорачана возраст 12м+

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.