46 ја следат оваа компанија


Телефон RealMe 5 + 2 години гаранција

11990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 5000mAh Massive battery
 • 12MP Al Quad Camera ( ultra wide angle )
 • Snapdragon 665 AIE; Octa-core 11 nm Processor
 • 6.5″ Mini-drop Fullscreen
 • New Crystal Design ( Nano holographic color )
 • ColorO S6
 • Portrait Lens
 • 4cm Macro Lens
 • 119° Ultra Wide-angle Lens
 • Splash Resistant Design
 • RAM Memory: 4/128
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.