46 ја следат оваа компанија


- 32%

32% попуст на Somafix SFDB01C (2379) Телескопска ножица за сечење гранки

1300 ден.

890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFDB01C
 • Димензии: 26 - 35″
 • Димензии на производот: 69 x 31.5 x 22.5 cm
 • Материјал: метал
 • Ергономска рачка за полесна употреба

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.