39 ја следат оваа компанија


- 41%

Телесна вага VIVAX PS-156B + 1 година гаранција

1500 ден.

890 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

300000001023
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • LCD екран, капацитет: 150 kg
 • Функција автоматско вклучување
 • Индикатор за низок капацитет на батерии и преотеретување
 • 1xCR2032 батерии (вклучени)
 • Црна боја со налепници

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.