39 ја следат оваа компанија


- 17%

VIVAX Телесна вага PS-180BT BLUETOOTH + 1 година гаранција

1800 ден.

1499 ден.

Преостанато време

Купени:

1
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Изработена од калено стакло
 • Мери максимално до 180 кг.
 • Дисплеј
 • Kапацитет на мерење макс:180кг
 • Kапацитет на мерење мин:100г
 • Функции:9
 • Step on функција

Телесна вага кој ви нуди можност за поврзување со вашиот смартфон.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.