46 ја следат оваа компанија


- 47%

Телесна вага VIVAX PS-154 + 1 година гаранција

1500 ден.

790 ден.

Шифра:

300000001021
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • LCD екран
 • Kапацитет: 150 kg
 • Функција за автоматско вклучување
 • Индикатор за низок капацитет на батерија и преоптеретување
 • 1xCR2032 батерија (вклучена)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.