42 ја следат оваа компанија


SAMSUNG Телевизор UHD 4K Smart LED 43" UE43NU7022 + 5 години гаранција

22990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 43" UHD 4K Smart TV NU7022 Serie 7
 • 4K UHD Resolution 3.840x2160px
 • UHD Engine
 • Picture Quality Index 1300
 • High Dymanic Range
 • Pur Color
 • UHD Dimming
 • SMART TV, Smart Apps, Full Web browser
 • HDMI x2, USB 2.0, CI+, Wi-Fi Buitn in
 • DVB-T/T2, DVB-C Tuner

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.