39 ја следат оваа компанија


- 12%

12% попуст на Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-50UHD122T2S2SM_REGiSR + 2 години гаранција

20500 ден.

17990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијагонала: 50″ / 127 cm
 • Осветленост: 270
 • Контраст: 4000: 1
 • Видлив Агол: 178
 • Време на одговор: (ms) 4
 • Максимална резолуција: 3840 x 2160
 • Формат: 16:9
 • VESA: 200 x 200
 • Компресија: MPEG2, MPEG4
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Tv turner: DVB-T2 H.265 / S2 / T / C / CI+
 • Димензии на пакувањето: 1185 x 723 x 138 cm
 • Тежина на пакувањето: 10,7 kg
 • Димензии на уредот: 1125 x 707 x 268
 • Тежина на уредот: 8,3 kg
 • Компатибилност со видео: NTSC, SECAM, PAL
 • Режим на прикажување: Dynamic, Movie, Personal, Standard
 • Позадинско осветлување: Auto
 • Класа на енергија: А+
 • Останати карактеристики: Wi-Fi, Smart Store, YouTube, Web browser,Mirrorscreen, File Browser, PVR, TimeShift, Timer, USB
 • Закривен екран: Не
 • Интегриран WIFI: Да
 • Вградена камера: Не
 • 3D Технологија: n/a
 • USB снимање: Да
 • Процесор: Quad Core
 • Конектори:
 • Композитен: 1
 • Компонента: 1
 • SCART: 0
 • Слушалки: 1
 • HDMI: 3
 • USB: 2
 • VGA: 1
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.