11% попуст на телевизор VIVAX IMAGO LED TV 32S60T2 32″ + 2 години гаранција во вредност од 9000 ден. по цена од 7999 ден.

11% попуст на телевизор VIVAX IMAGO LED TV 32S60T2 32″ + 2 години гаранција во вредност од 9000 ден. по цена од 7999 ден.

Вредност

9,000 ден.

Попуст

11%

Заштеда

1,001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)

MS

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 32S60T2 32″ + 2 години гаранција + бесплатна достава


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална резолуција: 1366 x 768
 • Големина на екранот: 32″ / 80 cm
 • Контраст: 4000:1
 • Формат: 16:9
 • VESA: 100X150
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • LED технологија
 • DVB-T2/C, H.265
 • Personal, Cinema, Movie
 • Можност за USB снимање
 • SCART: 1
 • HDMI: 2
 • USB: 1
 • Headphone: 1
 • Димензии на уредот без сталак: 73,2 cm x 43,5 cm x 8,7 cm
 • Димензии на уредот со сталак:  73,2 cm  x 47,2 cm  x 21,1 cm
 • Димензии на пакување: 80,2 cm x 52,0 cm x 15 cm
 • Тежина на пакување: 5,9 kg
 • Тежина на уредот: 4,2 kg
 • A+ енергетска класа
 • 2 години гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ