46 ја следат оваа компанија


- 19%

19% попуст на Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-40LE112T2S2_REG + 2 години гаранција

13000 ден.

10490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијагонала: 40″ / 100 cm
 • Осветленост: 240
 • Контраст: 4000: 1
 • Видлив Агол: 178
 • Време на одговор: (ms) 5
 • Максимална резолуција: 1920 x 1080
 • Формат: 4:3, 16:9
 • Компресија: MPEG2, MPEG4
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: non Smart
 • Tv turner: DVB-T2 H.265 / T / C / DVB-S2
 • Димензии на пакувањето: 998 x 604 x 149
 • Тежина на пакувањето: 8,8 kg
 • Димензии на уредот: 904 x 565 x 213 cm
 • Тежина на уредот: 6,5 kg
 • Компатибилност со видео: NTSC, SECAM, PAL
 • Режим на прикажување: Dynamic, Personal, Standard
 • Позадинско осветлување: Auto
 • Класа на енергија: А+
 • Закривен екран: Не
 • Интегриран WIFI: Не
 • Вградена камера: Не
 • 3D Технологија: n/a
 • USB снимање: Да
 • Конектори:
 • Композитен: 1
 • Компонента: 0
 • SCART: 0
 • HDMI: 3
 • Слушалки: 1
 • USB: 1
 • VGA: 1
 • PC Audio: 1
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.