- 12%

VIVAX Телевизор LED TV ULTRA HD 4K 55UHD120T2S2 55″ + 2 години гаранција

26000 ден.

22999 ден.

Шифра:

300000001355
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална резолуција: 3840 x 2160
 • Големина на екранот: 55” / 140 cm
 • Контраст: 4000:1
 • Формат: 16:9, 4:3
 • VESA: 400 x 200
 • Компресија: MPEG2, MPEG4
 • LED технологија
 • DVB-T2/C/S2 H.265
 • Standard, Personal, Cinema, Movie, Dynamic
 • Можност за USB снимање
 • Hotel mode, 400Hz CME
 • HDMI: 3
 • VGA: 1
 • PC audio: 1
 • USB: 2
 • Headphone: 1
 • Димензии на уредот без сталак: 125,4 cm x 73,8 cm x 8,3 cm
 • Димензии на уредот со сталак:  125,4 cm x 79 cm x 30,5 cm
 • Димензии на пакување: 131,2 cm x 81 cm x 14 cm
 • Тежина на пакување: 18 kg
 • Тежина на уредот: 14 kg
 • A енергетска класа
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.