41 ја следат оваа компанија


- 10%

VIVAX Телевизор LED TV ULTRA HD 4K 65UHD120T2S2 65″ + 2 години гаранција

41000 ден.

36999 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001356
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Максимална резолуција: 3840 x 2160
 • Големина на екранот: 65“ / 165 cm
 • Контраст: 4000:1
 • Формат: 16:9, 4:3
 • VESA: 400 x 200
 • Компресија: MPEG2, MPEG4
 • LED технологија
 • DVB-T2/C/S2 H.265
 • Movie, Standard, Dynamic, Personal, Cinema
 • Можност за USB снимање
 • Hotel mode, 400Hz CME
 • HDMI: 3
 • VGA: 1
 • PC audio: 1
 • USB: 2
 • Headphone: 1
 • Димензии на уредот без сталак: 146,5 cm x 84,2 cm x 8,7 cm
 • Димензии на уредот со сталак:  146,5 cm x 89,6 cm x 30,5 cm
 • Димензии на пакување: 155,5 cm x 92 cm x 16,5 cm
 • Тежина на пакување: 24 kg
 • Тежина на уредот: 18 kg
 • A енергетска класа
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.