39 ја следат оваа компанија


- 26%

26% попуст на Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-32LE79T2S2_REG + 2 години гаранција

8500 ден.

6290 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијагонала: 32″ / 80 cm
 • Осветленост: 210
 • Контраст: 3000: 1
 • Видлив Агол: 178
 • Време на одговор: (ms) 5
 • Максимална резолуција: 1366×768
 • Формат: 16:9
 • VESA: 100 x 100
 • Компресија: MPEG2, MPEG4
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: non Smart
 • Tv turner: T2S2
 • Димензии на пакувањето: 795 x 500 x 160 cm
 • Тежина на пакувањето: 5,6 kg
 • Димензии на уредот: 732 x 475 x 205 cm
 • Тежина на уредот: 4 kg
 • Компатибилност со видео: NTSC, SECAM, PAL
 • Режим на прикажување: Dynamic, Personal, Standard
 • Класа на енергија: А
 • Закривен екран: Не
 • Интегриран WIFI: Не
 • Вградена камера: Не
 • 3D Технологија: n/a
 • USB снимање: Не
 • Конектори:
 • Компонента: 4
 • SCART: 0
 • HDMI: 2
 • USB: 1
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.