Почетни часови за тенис за деца! 50% попуст на месечна членаринa во Amazing Tennis Kids - АТКids - почетната тениска школа на АТК за деца од 4 до 12 години во ATK Premium Club во вредност од 2000 ден. по цена од 1000 ден.

Цена

1000 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1000 ден.

Купени: 1

 • Спортски центар Борис Трајковски (помеѓу базенот Карпош и новите 4-ри тениски игралишта)

  Одведи ме таму

  075 454 454

  info@atk.mk

Добивате

Месечна членаринa во Amazing Tennis Kids - АТКids - почетната тениска школа на АТК за деца од 4 до 12 години 

 • Развој на моторика, агилност, перцепција, рамнотеза, социјализација
 • Изучување на тенисот со воспоставување на игра и игра на поени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 05.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Термини во договор со групата
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Важи само за нови членови

Опис

Ви ја претставуваме Amazing Tennis Kids - Почетна школа на АТК од 4 години која веќе повеќе од 10 години младите тенисери го започнуваат првиот контакт со спортот баш тука на еден поинаков и позабавен начин. Наша цел е омасовуваење на спортот, правилен развој, стекнување на навика од најмала возраст и преку игра и забава изучување на еден од најблагодарните спортови на светот ТЕНИСОТ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.