Научете да играте тенис! 50% попуст на членаринa за 5 неделен забрзан почетен курс за тенис за возрасни Beginner 1 во ATK Premium Club во вредност од 3000 ден. по цена од 1500 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

Купени: 10

 • Спортски центар Борис Трајковски (помеѓу базенот Карпош и новите 4-ри тениски игралишта)

  Одведи ме таму

  075 454 454

Добивате

Членаринa за 5 неделен забрзан почетен курс за тенис за возрасни Beginner 1

 • правилно држење на тениски рекет
 • форхенд
 • бехенд
 • волеј 
 • сервис со приспособување на игра со партнер

*Почеток на курсот: прва недела од Октомври

*Времетраење: 5 недели

*Интензитет: 2 пати неделно по 60 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 05.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Термини во договор со групата
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Важи само за нови членови

Опис

За сите љубители на тенисот АТК ВЕ ПОКАНУВА на учество на 5 неделниот ПОЧЕТЕН ЗАБРЗАН ТЕНИСКИ СУПЕР КУРС за возрасни - Beginner 1.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.