39% попуст на тениски рекет Head Spark Pro со футрола во вредност од 4300 ден. по цена од 2630 ден.

РАСПРОДАДЕНО

39% попуст на тениски рекет Head Spark Pro со футрола во вредност од 4300 ден. по цена од 2630 ден.

Цена

2,630 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,300 ден.

Попуст

39%

Заштеда

1,670 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2 | Остануваат : 0

 • Центар Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Тениски рекет Head Spark Pro со футрола


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2016 до 30.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Карактеристики:

 • Тежина на рамката 270 g - 9.5 oz
 • Beam 23 mm
 • Големина на главата 645 cm² - 100 in²
 • Баланс 330 mm - 1/2 in HL
 • Должина 685mm - 27 in
 • Гриф бр. 3
 • Шема на шпанување 16/19 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ