Онлајн Саем за Мебел! Купон од 99 ден. со кој добивате до 25% попуст на сите теписи и завеси во Тепих Центар

img

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 92

 • 1-vi Maj Boulevard 148, Bitola

  Одведи ме таму

  047 24 24 81

  tepihcentarsk@yahoo.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 15 или 25% попуст на сите теписи 
 • 15% на завеси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.03.2021 до 15.05.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Тепих Центар
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Продажба на машински и рачно изработени теписи, завеси и тапети од најпознатите и најреномирани светски производители.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.