За модерен нов изглед на вашиот дом! Купон од 99 ден. со кој добивате дополнителен 20% попуст на веќе намалени цени на теписи и завеси до 30% во Тепих Центар

Цена

99 ден.

Купени: 268

 • 1-vi Maj Boulevard 148, Bitola

  Одведи ме таму

  047 24 24 81

  tepihcentarsk@yahoo.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате дополнителен 20% попуст на веќе намалени цени на производи:

 • 30% попуст на рачно изработени теписи + 20% со Grouper купон
 • До 20% попуст на машински изработени теписи + 20% со Grouper купон
 • 20% попуст на завеси + 20% со Grouper купон

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2020 до 12.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Тепих Центар
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Тепих Центар ви нуди најголем избор на теписи, завеси и тапети кои се одликуваат со врвен квалитет.

Најнов тренд на завеси: Вертикални завеси

Модерни и практични

 • Опција Ден и Ноќ (целосна интимност во вашите простории)
 • Опција отворено и затворено
 • Лесно се размонтира и монтира
 • Не се пегла
 • Голем избор на модели и бои
 • Може да се комбинираат повеќе бои и нијанси во една завеса
 • Се произведува по мерка

*Рок на испорака до 5 работни дена

***СОПСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО***

За компанијата

Продажба на машински и рачно изработени теписи, завеси и тапети од најпознатите и најреномирани светски производители.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.