33% попуст на термин за фудбал во времетраење од 1 час во спортски центар Мондано во вредност од 1800 ден. по цена од 1200 ден.

Вредност

1798 ден.

Попуст

33%

Заштеда

598 ден.

 • С.У.Г.С. Јосип Броз Тито спортски комплекс

  Одведи ме таму

  078 30 88 92

  mondano_sport@hotmail.com

Добивате

Еден термин за фудбал до 18 часот (во времетраење од 1 час)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2019 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број 078 30 88 92

Опис

Здраво тело, здрав дух!

Мондано Спортскиот центар е лоциран во центарот на градот склоп на Гимназијата Јосип Броз Тито и располага со различни спортско угостителски содржини. 

 • Фудбалски терен
 • Тениски терен
 • Спортска сала
 • Пинг Понг
 • Надворешен баскет терен
 • Backyard lounge Bar & Kids Area

Со овој купон ке можете да ја користите спортската сала или надворешниот баскет терен. Започнува новата спортска сезона во спортската сала за таа цел Мондано Спорт Доо ги поканува сите заинтересирани компании кои сакаат да резервираат континуиран термин да не исконтактираат и да ни дадат можност да им ја презентираме 10+1 понудата која е креирана исклучиво за компании.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.