8 ја следат оваа компанија


0.5L Hot&Cold ONE

2190 ден.

1752 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

854010
  • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

    Одведи ме таму

    02 3212 844

Опис

Овој термос е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18/8 и со двојните ѕидови овозможува пијалоците складирани во него да ги одржува топли или ладни со часови. Овој Термос ги одржува пијалаците 9 часа топли и 12 часа ладни. Овој производ е без BPA материи. Овој производ е 100% сигурен од протекување на течности. Овој производ е дизајниран во Швајцарија

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.