8 ја следат оваа компанија


- 20%

0.5L Hot&Cold ONE + CUP

2190 ден.

1752 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

869440

Опис

Термос, изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18/8 и со двојните ѕидови овозможува пијалоците складирани во него да ги одржува топли или ладни со часови. Овој Термос ги одржува пијалаците 9 часа топли и 12 часа ладни. Овој производ е без BPA материи. Овој производ е 100% сигурен од протекување на течности. Овој производ е дизајниран во Швајцарија

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
  • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 133 денари
  • Време потребно за достава: 1-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 02 3212 844
  • Види ја продавницата на "Nomad" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.