- 17%

Таблет Tesla L7 + 1 годинa гаранција

4800 ден.

3990 ден.

Шифра:

100000000279
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Tesla L7 Quad Lite

 • Intel MediaTek 8321
 • QC 1.3GHz
 • 7.0" IPS 1024x600 pix
 • RAM:1 GB RAM
 • ROM: 16 GB Flash
 • Камера: 2.0 + 5.0 Mpix
 • Батерија: 3000 mAh
 • BT4.0
 • 3G+GPS
 • Android 6.0
 • Боја: Сребрена

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.