39 ја следат оваа компанија


- 17%

Таблет Tesla L8.1 + 1 годинa гаранција

6500 ден.

5390 ден.

Преостанато време

Купени:

2

Шифра:

100000000280
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Tesla tablet L8.1

 • Metal housing
 • MTK8163
 • 8'' 800*1280 IPS
 • 1+16G
 • G+G TP
 • WiFi abgn
 • 2+2MP
 • 3500mAH
 • Android 7.0
 • Боја: Black

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.