Незаборавна забава за сите возрасти! 60% попуст на дрон - Quadcopter X5C од Тесла Лед во вредност од 6300 ден. по цена од 2500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Незаборавна забава за сите возрасти! 60% попуст на дрон - Quadcopter X5C од Тесла Лед во вредност од 6300 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2,500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,300 ден.

Попуст

60%

Заштеда

3,800 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1 | Остануваат : 15

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3 1000 Скопје, Македонија

 • 02 613 7030

 • info@teslaled.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Дрон Quadcopter X5C

 • Голем домет
 • Постигнува големи висини
 • Лесен за контрола, одлични команди
 • Може да се употребува било каде (нема камера)
 • Литиумска батерија која се полни на USB

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.08.2018 до 31.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Тесла Лед од понеделник до петок од 10:00 до 18:00ч. и сабота од 09:30 до 15:30ч.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.
 • Во период до 13.08 компанијата нема да работи поради користење на колективен годишен одмор.

Опис

Забава за сите возрасти од птичја перспектива!

Карактеристики на дронот:

 • Голем домет
 • Постигнува големи висини
 • Лесен за контрола, одлични команди
 • Може да се употребува било каде (нема камера)
 • Литиумска батерија која се полни на USB

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.