55% попуст за заштита на рачен зглоб од Тесла Лед во вредност од 650 ден по цена 290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

55% попуст за заштита на рачен зглоб од Тесла Лед во вредност од 650 ден по цена 290 ден.

Цена

290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

650 ден.

Попуст

55%

Заштеда

360 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1 | Остануваат : 19

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3 1000 Скопје, Македонија

 • 02 613 7030

 • info@teslaled.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Заштита на рачен зглоб


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2018 до 10.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Тесла Лед од понеделник до петок од 10:00 до 18:00ч. и сабота од 09:30 до 15:30ч.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Превенција од повреди при спортски активности во теретана и со тежини. Погодно и за боречки спортови бокс, кик бокс и слично.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.