- 17%

Таблет Tesla L8.13G + 1 годинa гаранција

7500 ден.

6190 ден.

Шифра:

100000000281
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Tesla tablet M8.13G

 • MediaTek 8321 Quadcore 1.3GHz
 • 8.0" IPS screen 1280 x 800 pix
 • 1+16GB
 • GPS + AGPS
 • 3G Voice
 • Wi-Fi 802.11. b/g/n/
 • Bluetooth 4.0
 • 5000mAh lithium battery
 • Камера: 5.0MPix AutoFocus / 2.0MPix
 • Android 6.0
 • Боја: Црна

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.