Instant Water Heater проточен бојлер од лавабо

2500 ден.

Преостанато време

Купени:

6

Остануваат:

-4

Шифра:

000700
Катeгории:

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Топла вода во секое време. Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода - заштедувате време, енергија и вода. Идеално решение за викендички, летни кујни итн.

Технички карактеристики:

 • Материјал: PP, АБС, друго, не‘рѓосувачки челик
 • Моќност: 3kW
 • Тежина: 1 kg

Само наместете го на мијалникот или на зидот, вклучете го во струја и топлата вода ќе почне да тече! Инстант проточниот бојлер се загрева за само неколку секунди. Потоа веќе имате топла вода која можете да ја користите без прекини.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.