92% попуст на 120 часовен online курс за TESOL Certificate од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

120 часовен online курс за TESOL Certificate 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот TESOL Certificate https://internationalopenacademy.com/tesol-course
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

TESOL сертификатот се применува како потврда за познавање на Англискиот јазик и дека можете да обучувате странци кои сакаат да го научат јазикот. Со овој сертификат потврдувате дека знаете како да предавате, организирате предавања, училници и имате основни познавања на педагошки техники.

Низ курсот ке добиете можност да испраќате планови за предавања на искусни TESOL професори добивајќи многу вреден фидбек од експрети кои предаваат на други студенти со години.

Со помош на овој курс можете да го добиете овој сертификат со ваше темпо од комфорот на вашиот дом

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.