ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Највкусните ќебапчиња и бургери во градот! До 34% попуст на сендвич по избор (хамбургер, чикенбургер, бургер со шарска или со ќебапчиња) + Pepsi или пакет 10 ќебапчиња во ТЕТЕКС - Важи за носење и за ресторанот на трите локации

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

140 ден.

Попуст

29%

Заштеда

41 ден.

Купени: 2749

Добивате

Опции на понудата:

Хамбургер + Pepsi од 0.33l 170 ден. 119 ден.
Бургер со шарска + Pepsi од 0.33l 200 ден. 139 ден.
Чикенбургер + Pepsi од 0.33l 180 ден. 129 ден.
5 ќебапчиња во лепче + Pepsi од 0.33l 140 ден. 99 ден.
10 ќебапчиња во лепче + Pepsi од 0.33l 210 ден. 139 ден.
10 ќебапчиња 130 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 01.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пијалокот Pepsi доаѓа во стаклена или пластична амбалажа, во зависност дали храната е за во ресторанот или за носење.
 • Купоните можете да ги користите по 11:00 часот
 • Понудата може да се користи на сите три локации на Ќебапчилница Тетекс (ул. Белградска бр. 125 - Стара Скопска Чаршија, ул. Битпазарска бр. 92 - Стара Скопска Чаршија и ул. Кеј 13-ти Ноември - Центар)
 • Подигнувањето на ќебапчиња (за носење) од Стара Скопска Чаршија се прави од локацијата на ул. Белградска бр. 125 (тел. 071 505 050) или од Тетекс во центар Центар (тел. 071 507 607, 077 665 555)
 • Понудата важи и за "носење" и за седење во ресторанот

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Над 11 000 продадени купони.

⭐ Традиција од 1970 година. 

⭐ Наш соработник од 2017 год.

⭐ Омилените ќебапчиња и бургери во градот!

Ќебапчилница Тетекс е синоним за традиција, квалитет и спој на неодоливи вкусови кој датира од дамнешната 1970 година. Веќе 50 години успешно ја пренесува тајната за подготовка на највкусните ќебапчиња и бургери од генерација на генерација по која се единствени и препознатливи во градот. На двете локации во Старата Скопска Чаршија ќе пронајдете совршен спој на храна подготвена со многу љубов и автентично искуство во пријатен амбиент. Отсега, вашиот омилен сендвич или најдобрите ќебапчиња подготвени од свежо телешко месо може да ги пробате на уште една нова локација во центарот на градот, на Кејот на реката Вардар.

Состав на јадењето: 

 • Ќебапчиња: свежо телешко месо
 • Хамбургер сендвич: бургер лепче, плескавица од телешко месо, кромид, домат, зелена салата, помфрит, кечап или мајонез
 • Бургер со шарска: бургер лепче, шарска плескавица, кромид, домат, зелена салата, помфрит, кечап или мајонез
 • Чикенбургер сендвич: бургер лепче, пилешки стек, кромид, домат, зелена салата, помфрит, кечап или мајонез
 • Лепиња со ќебапчиња: лепиња, ќебапчиња, сол, буковец
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.