- 20%

Детски сет – Glitza

600 ден.

479 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Заблескајте со Glitza сетот за светкави тетоважи. Одберете го посакуваниот дизајн и нанесете ги тетоважите на Вашата кожа, нокти, мобилен телефон, трака за коса, облека итн...

 • Сет од 20 тетоважи

Сетот содржи преку 20 тетоважи со различен дизајн, четка за нанесување на светки и две туби со светки во 2  различни бои.

 •  Сет од 40 тетоважи

Сетот содржи преку 40 тетоважи со различен дизајн, четка за нанесување на светки и три туби со светки во  3 различни бои.

 •  Сет од 80 тетоважи

Сетот содржи преку 80 тетоважи со различен дизајн, четка за нанесување на светки и шест туби со светки во  6 различни бои.

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.