46 ја следат оваа компанија


- 28%

TEXELL Даска за пеглање BASIC 20030A

2200 ден.

1590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Стабилна,квалитетна
 • Лесно прилагодлива
 • Висина: 90 см
 • Димензии: 110 (L) x 32 (W) cm
 • Памучен слој со дебелина од 5 мм

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.