46 ја следат оваа компанија


- 19%

TEXELL Даска за пеглање MONO TIB 232

3200 ден.

2590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • 120 х 42 см
 • Нозе Ø 35 мм
 • Висина99 см
 • Памучен слој 10 мм
 • Димензии 168х48х8 см
 • Тежина 7,05 кг

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.