50 ја следат оваа компанија


TEXELL Навлака за даска PREMIUM C34F3

290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • 100% Памучна ткаенина
  • Пенаста влошка од 3mm
  • Отпорна на топлина
  • Цврсти бои
  • Димензии: 110 x 30cm и 114 x 34cm

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 08.11.2019

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.