43 ја следат оваа компанија


TEXELL Нож во боја TNT-L113

220 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Термопластична гумена рачка
 • Сечиво 8,9 cm
 • Мал за луштење
 • Со нелеплив премаз

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 05.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.