46 ја следат оваа компанија


TEXELL TNT-S175 Ножеви со тефлонски премаз 2/1

540 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ножеви со тефлонски премаз 2/1
 • Материјал: Сечиво од не’рѓосувачки челик со нелеплив слој
 • Рачка: ПП + ТПР облога
 • Должина на сечилото: голем нож: 20.4 cm; мал нож: 12.8 cm
 • Кутија за ножеви

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.