53 ја следат оваа компанија


- 34%

TEXELL Сушилка за облека BALANCE 18 0503SE

1500 ден.

990 ден.

Преостанато време

Опис

  • Дијаметар Ø 16 mm
  • Димензии 128x55x4cm
  • Тежина 2,8

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.