50 ја следат оваа компанија


TEXELL TKP-KS151 Лажица за шпагети

320 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Texell лажица за шпагети
  • Рачка отпорна на врел раб
  • Функционален дел РА-66 најлон
  • Должина: 32.5 cm
  • Боја: Црно со жолто

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.