50 ја следат оваа компанија


TEXELL TKP-PK152 Гмечалка за компир

340 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Texell Гмечалка за компир
  • Рачка отпорна на врел раб
  • Функционален дел РА-66 најлон
  • Должина: 30.5 cm
  • Боја: Црно со портокалово

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.