51% попуст на нијансирање со техника по избор + ампула и маска + фенирање во The Beauty Room во вредност од 2000 ден. по цена од 980 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на нијансирање со техника по избор + ампула и маска + фенирање во The Beauty Room во вредност од 2000 ден. по цена од 980 ден.

Цена

980 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1,020 ден.

Купени : 3

 • ул. 23 Октомври бр.40 Аеродром, Скопје

 • 02 5054 054; 075 443 737; 078 387 474

 • the_beauty_room_bp@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб-Нед: 11:30 - 18:00

Добивате

Нијансирање со техника по избор: омбре, сомбре, балајаж + ампула и маска за сува и третирана коса + фенирање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 13.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Понудата важи само за жени

Опис

The Beauty Room by Petrushevska ги нуди следниве услуги:

 • Фризерски услуги
 • Шминка
 • Депилација
 • Надградба на нокти
 • Маникир
 • Педикир
 • Парафински третмани
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ