#ТимскиАктивности - Игра, Дружење, Натпревар! Возбуда и дружење! 30% попуст на едночасовна интерактивна логичка игра Escape Room - Изгубениот град или Бегство од затвор во реален простор и време во The Game - Escape Room

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

600 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 40 | Остануваат: 0

 • The Game, Hristo Tatarchev 31, Skopje,

  Одведи ме таму

  075203523

  contact@escapegame.mk

Добивате

Тимска активност: Eдночасовна интерактивна логичка игра Escape Room по избор

Опции на понудата:

Escape Room - Изгубениот град (до 6 лица) - Распродадено 2,500 ден. 1,750 ден.
Escape Room - Бегство од затвор (4 лица) - Распродадено 2,000 ден. 1,400 ден.

Стимулира: играње, истражување, љубопитност. дружење, забава, возбуда

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2019 до 10.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата се однесува за закуп на термин, без разлика на бројот на играчи (максимум 6 играчи за Изгубениот град и 4 играчи за Бегство од затвор).
 • Задолжителна е резервација на термин минимум еден ден однапред.
 • Понудата важи за лица над 12 години и потребно е да има минимум двајца возрасни.
 • За откажување или презакажување на термин контактирајте ја компанијата минимум еден ден порано.
 • Доколку не го искористите купонот во закажаниот термин без навремено откажување или презакажување, купонот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ТимскиАктивности.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Escape Room - можеби највозбудливата тимска игра некогаш создадена! Спреми се за максимално адреналинско искуство каде мозокот ќе работи со полна пареа додека тимски ќе правите се за да ја решите загатката и да излезете од собата. Не постои сомнеж дека ќе се навлечете на оваа игра и се надеваме ќе ви прерасне во традиција и долгогодишна тимска активност. Разбудете го борецот во себе, вклучете го мозокот до максимум, наоружајте се со голема концентрација, внимание и тимска работа, затоа што впрочем овие карактеристики ќе ви бидат потребни не само за да ги решите загатките и да бидете победници, туку и за вашиот понатамошен професионален развој! Покажете го својот потенцијал и останете запомнети како "the brains" во вашиот тим! :) 

Изгубениот град 

Се наоѓате во џунгла, слушате звуци, а античките урнатини што ги гледате, кријат тајни поголеми од секоја позната легенда. Опасноста од исчезнување ве демне како и мистериозното исчезнување на самите Маи! Дали ќе успеете да ја решите мистеријата на Маите и да ја вратите наклонетоста на боговите и космичките сили. Опстанокот на светот зависи од вас, а времето е кратко…  

Бегство од затвор

Обвинети сте за злодело што не сте го извршиле и последните неколку месеци се наоѓате во ќелија, а пресудата ве осудува на затвор и во следните десет години. Животот во ќелија е неприфатлив. Имате поддршка од затворениците во вашето крило. Можете ли заедно да ги решите загонетките и пробиете шифрите за да си ја обезбедите слободата.Имате еден час, а времето почнува да истекува…

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.