5 ја следат оваа компанија


- 10%

The Ritual of Samurai 24-anti perspirant spray 50ml

450 ден.

405 ден.

 • Рузвелтова 28/1, лок.2

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

 • Ул. 29 Ноември 13

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

Опис

Уживајте во врвна свежина со овој освежувачки спреј против потење.

Благ и смирувачки, а обезбедува моќна заштита 24/7 од потење и непријатен мирис на телото, за да можете да ги поминувате деновите со чувство на свежина и самодоверба.

Во составот содржи органски бамбус и кедрово дрво и делува многу допадливо и со мажествен мирис.

Ritual of SAMURAI

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.