20% попуст на спортски суплемент Beta Alanine (120 caps) од The Strongest Shop во вредност од 890 ден. по цена од 712 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на спортски суплемент Beta Alanine (120 caps) од The Strongest Shop во вредност од 890 ден. по цена од 712 ден.

Цена

712 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

890 ден.

Попуст

20%

Заштеда

178 ден.

 • 11-ти Октомври 86, Скопје, Македонија

 • 070 832 962

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 16:00

Добивате

Спортски суплемент Beta Alanine (120 капсули)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2017 до 20.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете директно од The Strongest Shop ( ул 11. Октомври бр. 86 зграда 1 локал 4) од понеделник до петок од 08:00 до 20:00 часот.
 • За достава контактирајте телефонски
 • Доставата за Скопје се доплаќа 100 ден, а за други градови во Македонија 150 ден. 

Опис

Додаток во исхрана - Бета Аланин е состојка од карносин ди пептит. Карносин го намалува лачењето на киселината во мускулните келии која се јавува по секреција на млечна киселина за време на физички активности. Овој производ содржи 1000 мг бета аланин во една капсула!

Препорачана дневна доза: 1 капсула 4 пати дневно. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Прехрамбените додатоци не може да се користат како замена за разновиден хранлив режим на исхрана како и за здрав начин на живот.

Состојки: Бета аланин, агенс против стврднување: магнезиумова сол од масни киселини, школка (желатин, бои:титаниум диоксид).

Може да содржи деривати од житни култури кои содржат глутен,соја, млеко.

Пакувањето содржи 120 капсули. Грамажа: 1200мг

Нутритивна вредност: дневна порција 4 капсули

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.