21% попуст на спортски суплемент BCAA Green 2:1:1 од The Strongest Shop во вредност од 430 ден. по цена од 339 ден.

РАСПРОДАДЕНО

21% попуст на спортски суплемент BCAA Green 2:1:1 од The Strongest Shop во вредност од 430 ден. по цена од 339 ден.

Цена

339 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

430 ден.

Попуст

21%

Заштеда

91 ден.

 • 11-ти Октомври 86, Скопје, Македонија

 • 070 832 962

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 16:00

Добивате

10 кесички BCAA Green 2:1:1 со вкус на јаболко


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2017 до 20.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете директно од The Strongest Shop ( ул 11. Октомври бр. 86 зграда 1 локал 4) од понеделник до петок од 08:00 до 20:00 часот.
 • За достава контактирајте телефонски
 • Доставата за Скопје се доплаќа 100 ден, а за други градови во Македонија 150 ден. 

Опис

Состав: Природни амино киселини и стевиа

Содржи засладувачи. Храна наменета да ги задоволи потребите при интензивен мускулен напор, посебно за спортисти. Истотака е препорачливо за рекреативци.

Зелени БЦАА 2:1:1 е природен извор на аминокиселни: Л Леуцин, Л Валин и Л Изолеуцин со сооднос 2:1:1. Инстант производ припремен со вкус на јаболко, засладено со стевиа.

Дневен препорачан внес: Растворите една порција (5гр) во 250 мл. вода. Во деновите кога тренирате: една порција од приближно 5 гр. 30 минути пред тренинг и 5 гр. по тренингот. Во деновите кога не тренирате: една порција од 5 гр. 30 минути пред оброкот.

 • Пакетот содржи: 10 кесички
 • Маса на една кесичка: 5 грама
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.