Гориво пред тренинг! 22% попуст на спортски суплемент Carbo Fuel од The Strongest Shop во вредност од 590 ден. по цена од 459 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Гориво пред тренинг! 22% попуст на спортски суплемент Carbo Fuel од The Strongest Shop во вредност од 590 ден. по цена од 459 ден.

Цена

459 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

590 ден.

Попуст

22%

Заштеда

131 ден.

Купени : 1

 • 11-ти Октомври 86, Скопје, Македонија

 • 070 832 962

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 16:00

Добивате

Спортски суплемент Carbo Fuel (1kg)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2017 до 20.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете директно од The Strongest Shop ( ул 11. Октомври бр. 86 зграда 1 локал 4) од понеделник до петок од 08:00 до 20:00 часот.
 • За достава контактирајте телефонски
 • Доставата за Скопје се доплаќа 100 ден, а за други градови во Македонија 150 ден. 

Опис

Дали ти треба гориво? Треба да направиш уште едно повторување! Користете го најдобриот извор на енергија и завршете го она што го започнавте!

"CARBO FUEL" - КАРБО ГОРИВО - суплемент за пред тренинг, за време на тренингот и по тренингот.

 • Обезбедете енергија за мускулните групи
 • Збогатен со  aakg и бета-аланин
 • Збогатен со иновативна  bcaa
 • Содржи оптимален дел од едноставни до комплексни јаглено-хидрати

Carbo Fuel е азотен оксид за Вашиот "мотор". Заборавете ги нивоата на енергија што се намалуваат за време на тренингот. Благодарение на AAKG, Вашите дилатирани крвни садови ќе можат да обезбедат повеќе хранливи материи за кислород со бета-аланин позитивно влијаејќи на издржливоста на мускулите. Со цел да ги заштитиме Вашите вредни мускули, додадовме BCAA на производот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.