20% попуст на High Whey Protein Bar 44 g од The Strongest Shop во вредност од 89 ден. по цена од 71 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на High Whey Protein Bar 44 g од The Strongest Shop во вредност од 89 ден. по цена од 71 ден.

Цена

71 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

89 ден.

Попуст

20%

Заштеда

18 ден.

 • 11-ти Октомври 86, Скопје, Македонија

 • 070 832 962

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 16:00

Добивате

High Whey Protein Bar 44 g


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2017 до 20.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете директно од The Strongest Shop ( ул 11. Октомври бр. 86 зграда 1 локал 4) од понеделник до петок од 08:00 до 20:00 часот.
 • За достава контактирајте телефонски
 • Доставата за Скопје се доплаќа 100 ден, а за други градови во Македонија 150 ден. 

Опис

HIGH WHEY PROTEIN BAR 

 • Богат со протеини
 • Ниско ниво на шеќер
 • Без додаток на шеќер
 • Одличен вкус
 • Тежина: 44 грама
 • 10.6 грама протеин
 • 1.9 грама БЦАА
 • Глутамин - Витамини + Минерали
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.